ДИТЯЧІ СВЯТА

Дитячий день народження – це завжди свято, подарунки, щось неймовірне…

Як організувати цей день, щоб малюк був задоволений, батьки щасливі, та залишилися добрі спогади і фотографії? В будь-якому віці нам приємно зустрічатися з друзями, отримувати подарунки, адже день народження – це свято дитинства, коли торт зі свічками, повітряні кульки, сюрпризи …

Організація дитячого свята – це чималі клопоти, щоб вийшов дійсно хороший і незабутній день. Але навіщо напередодні свята шукати ресторан, фотти ографів, аніматорів, займатися запрошеннями, придумувати конкурси, писати сценарій дитячого дня народження?.. Можна просто розслабитися і провесчас зі своєю сім’єю, своїм малюком. А ми подбаємо про те, щоб подарувати вашій дитині справжнє свято.

Отже, що ми можемо зробити:

  • Локація. Ми знайдемо ідеальне місце. Це може бути свято на палубі з піратами або на галявині з казковими героями, а може бути на арені цирку або просто в хорошому ресторані… Все залежить від ваших бажань.
  • Аніматори дитячих свят. Який же день народження без веселих аніматорів, вони зможуть подарувати веселощі і добрі емоції дитині. Агентство дитячих свят STORIES працює тільки з кращими командами, для яких проведення дитячих свят – це не просто робота, а справжнє захоплення. Їх точно полюблять ваші діти.
  • Фотограф і відеограф. Ми запропонуємо фотографа, який збереже кращі моменти свята, а відеограф зробить відео, яке по максимуму відтворить атмосферу дня народження. Потім можна буде ще не один раз згадувати приємні моменти.
  • Оформлення дитячого дня народження. Фотозона буде унікальною, де вийдуть незабутні фотографії, наприклад, ваша дитина буде героєм з улюбленого мультфільму Уолта Діснея або української народної казки.
  • Торт. Погодьтеся, що день народження без торта неможливий. А як щодо ідеї – оформити кенді бар з різноманітними солодощами, які так люблять діти. І до речі, можна все зробити смачним і корисним, адже зараз стільки смаколиків без шкідливого цукру. Ну а якщо не хочете торт, ми придумаємо інший варіант, який буде цікавий саме Вам.

 Агентство дитячих свят STORIES допоможе знайти все для дитячого дня народження. Фантазії та ідеї у нас безмежні. Адже день народження дитини – це дуже особливий день для вашого малюка. 

Ми візьмемо всі турботи на себе і подаруємо справжнє свято. 

Наша команда STORIES знає як створити казку.

Наше портфоліо

Let’s party

STORIES

Кожна історія унікальна