ДИТЯЧІ СВЯТА

Дитячий день народження – завжди свято, чари, подарунки…

Щоб організувати дитяче свято для свого малюка, і він залишився задоволеним, а батьки були щасливі, потрібно залучити агентство дитячих свят. Це забезпечить вас добрими спогадами і яскравими пам’ятними фотографіями. У будь-якому віці приємно зустрічатися з друзями, отримувати подарунки, адже день народження – свято дитинства, коли торт зі свічками, повітряні кульки, сюрпризи. І вдвічі приємніше, коли організація дитячого свята здійснюється на вищому рівні.

Організація дитячого свята – чималий клопіт, щоб вийшов дійсно хороший, незабутній день. Але навіщо напередодні свята шукати ресторан, фотографів, аніматорів, займатися запрошеннями, придумувати конкурси, писати сценарій і підшукувати організатора дитячих свят. Можна просто розслабитися, провести час з сім’єю, своїм малюком. Наше агентство спеціалізується на дитячих святах, ми подаруємо вашій дитині справжнє свято.

Ми є кращим агентством з організації дитячих свят, і готові вам буде запропонована:

  • Локація. Знайдемо ідеальне місце. Це може бути свято на палубі з піратами або на галявині з казковими героями, а може бути на арені цирку або просто в хорошому ресторані. Все залежить від ваших бажань. Замовити дитяче свято краще залучаючи професіоналів.
  • Аніматори дитячих свят. Який день народження без веселих аніматорів, вони зможуть подарувати веселощі, добрі емоції дитині. Агентство дитячих свят STORIES працює тільки з кращими командами, для яких проведення дитячих свят – не просто робота, а справжнє захоплення. Їх точно полюблять діти.
  • Фотограф, відеограф. Запропонуємо фотографа, який збереже кращі моменти свята, а видеограф запише відео, яке по максимуму передасть атмосферу дня народження. Потім можна буде ще не один раз згадувати приємні моменти, пов’язані з проведенням дитячого дня народження.
  • Оформлення дитячого дня народження. Фотозоні буде унікальною, де вийдуть незабутні фотографії, наприклад, ваша дитина буде героєм з улюбленого мультфільму Уолта Діснея або українською народною казкою.
  • Торт. Погодьтеся, організацію свят для дітей неможливо собі уявити без торта. Як щодо ідеї – оформити Кенді бар зі всілякими солодощами, які так люблять діти. До речі, можна все зробити смачним і корисним, адже зараз стільки солодощів без шкідливого цукру. Ну а якщо не хочете торт, ми придумаємо інший варіант, який буде цікавий саме Вам.

Агентство дитячих свят STORIES у нас є все для дитячого дня народження. Організація і проведення дитячих свят наш коник. Фантазії та ідеї у нас безмежні. Адже день народження дитини – дуже особливий день для вашого малюка.

Ми візьмемо всі турботи на себе – подаруємо справжнє свято.

Наша команда STORIES знає як створити казку.

DETSKIE PRAZDNIKI
DETSKIE PRAZDNIKI
Наше портфоліо
DETSKIE PRAZDNIKI

Let’s party

STORIES

Кожна історія унікальна