Baby Shower

Детальніше

Gender Reveal Party

Детальніше

Зустріч з пологового будинку

Детальніше

Хрестини

Детальніше

Свято для майбутніх батьків

Статус батька – досить серйозне випробування для багатьох, але ще більша радість і щастя. І влаштувати вечірку на честь майбутніх батьків – відмінна ідея, щоб залишити найчарівніші моменти в пам’яті. Влаштувати чарівне свято для батьків допоможуть співробітники нашої компанії.

Професіонали своєї справи, вже довгий час організовують приголомшливі розважальні заходи для мам і тат. Вечірки виявляються настільки зворушливими і позитивними, що не залишають байдужими нікого з присутніх гостей, всі залишаються в захваті.

Особливості організації свята?

Ми зробимо цей день незабутнім для батьків, підберемо тематичне оформлення залу, створимо «куточок лелеки», де будуть присутні милі дитячі речі: сорочечки, пінетки, шкарпетки, нагадуючи про майбутній прекрасний день, організуємо проведення свята за чітким продуманим сценарієм. Адже організація заходів для майбутніх батьків, це не просто наша робота, ми вкладаємо в неї душу, нам подобається приносити радість вам. Тому особливу увагу надаємо кожній дрібниці, під час підготовки. Всі клопоти з організації свята для батьків візьмуть на себе співробітники нашої компанії, тому винуватцям торжества залишиться тільки насолоджуватися загальною увагою. Ми пропонуємо:

  1. Під час проведення заходу для майбутніх мам і тат будуть проходити цікаві конкурси, загадки та інші тематичні заходи для майбутніх батьків.
  2. Оформлення приміщення відповідно до побажань клієнтів.
  3. Підготовку меню для всіх учасників свята.

Такі свята як Baby Shower і Gender reveal Party більш популярні в Америці, і в нашій країні не прийнято було раніше робити свята для майбутніх для мам і тат. Для нас більш рідними є свята на честь зустрічі з пологового будинку і свята хрещення. Але ми хочемо, щоб ви полюбили і оцінили ті емоції, які відчуєте від проведення не одного свята, оскільки кожне торжество має свою магію і сенс.

Якщо Ви готові зануритися в світ святкування появи нової людини в цьому світі, тоді можна відразу ж дзвонити нам, і ми з задоволенням допоможемо все організувати. Тому що організація вечірок для майбутніх мам і тат для нас справжнє щастя.

Ми організуємо яскраву, веселу вечірку, влаштуємо відмінні розваги для майбутніх батьків, які сподобаються всім без винятку, в конкурсах зможе взяти участь навіть сама вагітна, так що їй не буде нудно в Києві або будь-якому місті Київської області. Ви зможете зробити яскраві фото, відео, щоб згадувати щасливий день в оточенні близьких довгі роки. Телефонуйте вже зараз!