Поповнення в родині – завжди довгождано і чарівно. Це, міняє життя подія, обов’язково слід зазначити і закарбувати в пам’яті, на приклад за допомогою Baby Shower, щоб потім із захватом згадувати все радісні моменти.

Вечірка на честь народження дитини – це чудова можливість відсвяткувати швидке появи малюка і розслабити майбутню маму в останні тижні вагітності.

Традиція організовувати свято на честь народження дитини родом з США, але останнім часом набирає все більшу популярність і у нас. Це дівич-вечір на честь прийдешнього материнства, який святкується в колі близьких подруг і родичок. Baby shower (дослівно з англійської “омивання дитини”) – має на увазі буквальне осипання вагітної подарунками. Іноді його готує сама вагітна, іноді подруги влаштовують сюрприз-вечірку, а матуся тільки заздалегідь готує список бажаних подарунків. На Baby shower можуть бути присутніми як вже досвідчені матері (це обов’язково), так і жінки без дітей.

Як правило, вечірка на честь народження дитини, святкується незадовго після Gender Reveal Party, на якій все рідні дізнаються стать дитини.

Західна традиція вечірки для майбутньої мами в колі найближчих передбачає майже таку ж ретельну підготовку, як до весільної церемонії 🙂 Запрошення розсилаються за кілька місяців, кейтеринг, оформлення, програма – все продумується до дрібниць і контролюється на кожному етапі. Зазвичай baby shower заснований на кумедних, гумористичних іграх, спеціально придуманих для перевірки майбутньої мами, наприклад: тестування наосліп дитячого харчування, прогнозування дати пологів, ваги і розміру дитини і т. Д. Але продумати всі деталі самостійно – це велика відповідальність і в цілому досить утомливо і трудомісткий. Тут ми і прийдемо Вам на допомогу! Пам’ятай про те, що твоя основна задача на baby shower – бути зіркою вечірки! А організацію baby shower в Києві і області ми візьмемо на себе!

Процес підготовки починається з особистої зустрічі, де ми з Вами познайомимося, дізнаємося Ваші переваги і почнемо готуватися до такої важливої ​​події.

Організація вечірки baby shower включає в себе наступні важливі деталі:

  • Концепцію і сценарій вечірки.
  • Вибір місця проведення.
  • Декор і фотозоні.
  • Candy bar і кейтеринг.
  • Ігри, реквізити і призи.
  • Майстер класи.
  • Цікаві лекції профільних фахівців з підготовки до пологів.
  • Музичний супровід.
  • Фото і відеозйомка.
  • Інше.

Ми завжди працюємо з максимальною віддачею, щоб бездоганно виконати всі ваші побажання.

Стати нашим клієнтом і будьте впевнені, ми розуміємо цінність Вашого часу та перевершимо всі ваші очікування, щоб Ви могли провести такий чудовий день без стресу!

Baby Shower
Baby Shower
Наше портфоліо
Baby Shower

Let’s party

STORIES

Тобі буде що згадати