KRESHCHENIE REBENKA
KRESHCHENIE REBENKA
KRESHCHENIE REBENKA

ХРЕЩЕННЯ ДИТИНИ

Найголовніше вже сталося – ваш дитина з’явилася на світ, Ви трохи освоїлися в новому статусі “Мами” і “Папи”, час подумати про організацію та оформленні хрестин свого чада. Коли хрестити дитину – ваша справа, але все ж краще не затягувати і не відкладати цей захід. Не переживайте, у нас є все для хрестин і їх оформлення в Києві. Ми, з задоволенням, допоможемо вам розслабитися і зануритися в “Таїнство Хрещення”.

Хрестини дитини включають в себе:

 1. Крестят дитини в церкві, можна, і вдома. Але, як правило, більшість робить це в церкві. Яку ви віддаєте перевагу: велику або маленьку? Це справа особисто ваше, головне, щоб дитина отримала Боже Благословення.
 2. Вибір хресних батьків. Хрещені батьки – близькі люди, які відіграють важливу роль в житті Вашої дитини. Вони повинні бути хрещеними і готовими допомагати у вихованні Вашого чада.
 3. Підготовка до обряду. За традицією, хрестинний наряд і Крижми – невід’ємний атрибут хрещення – купує хрещена мама, а хресний тато купує хрестик і може брати участь в оплаті частувань на хрестинний стіл.
 4. Таїнство хрещення. Це церковна подія і найважливіше з усіх Таїнств церкви. У цей день Ваша дитина знаходить ангела хранителя. Не варто применшувати урочистість цієї події, адже організація хрестин, як і саме хрещення дитини – дуже важливий і відповідальний момент.
 5. Хрестильний стіл. Хрестильний стіл – свято для хресних батьків і запрошених близьких друзів і родичів, який треба організувати після того, як відбулося хрещення дитини в церкві. Традиційно це був солодкий стіл, коли хресних батьків пригощали спеціальної солодкої кашею, а гостей солодощами. Зараз велика кількість ресторанів і ви можете вибрати будь-який формат хрестильне столу, але солодкі частування мають бути присутні обов’язково, які можна дуже стильно і красиво оформити у вигляді Candy Bar.
 6. Фотосесія на хрестини і відеозйомка. Звичайно ж, завжди захочеться переглянути приємні хвилини з життя свого малюка. І в цьому допоможе хороший фотограф на хрестини, якій рекомендуємо ні в якому разі не нехтувати. А в кінці зйомки ви можете замовити фотокнигу хрестин, яка допоможе зберегти спогади на все життя.

Процес підготовки почнеться з особистої зустрічі, де ми з Вами познайомимося, дізнаємося Ваші переваги і почнемо готуватися до такої важливої ​​події “Хрещення дитини”.

У процес організації хрестин входить:

 • Розробка ідеї.
 • Підбір місця для Хрещення і узгодження дати.
 • Підготовка всього необхідного для обряду.
 • Фотозйомка хрестин.
 • Підбір ресторану.
 • Оформлення фотозоні.
 • Інше.

Творіть Ваші історії разом з нами і не забувайте, що емоції – це те, заради чого ми живемо. STORIES. Тобі буде що згадати.

Наше портфоліо

KRESHCHENIE REBENKA

Let’s party

STORIES

Ваші свята вже не будуть як раніше