KRESHCHENIE REBENKA
KRESHCHENIE REBENKA
KRESHCHENIE REBENKA

ХРЕЩЕННЯ ДИТИНИ

Усе найголовніше вже сталося – ваша дитина з’явилася на світ, Ви трохи освоїлися в новому статусі “Мами” і “Тата”, саме час подумати про хрещення свого чада. Коли хрестити дитину – це особиста справа кожного, але все ж таки краще не затягувати і не відкладати хрестини дитини в довгий ящик. Не переживайте, ми вам допоможемо, щоб ви просто розслабилися і поринули в “Таїнство Хрещення”.

Отже, хрещення дитини. Давайте розберемо все по порядку.

1. Хрестять дитину в церкві, можна і вдома. Але, як правило, більшість робить це в церкві. Яку ви оберете: велику чи маленьку? Це справа особиста, головне, щоб дитина отримала Боже Благословення.

2. Вибір хрещених батьків. Хрещені батьки – це близькі люди, які відіграють дуже важливу роль в житті Вашої дитини. Вони повинні бути охрещеними і готовими допомагати у вихованні Вашого чада.

3. Підготовка до обряду. За традицією, наряд для хрещення і крижму – невід’ємний атрибут хрещення – купує хрещена мама, а хрещений тато – хрестик, а також може брати участь в оплаті частування. 

4. Таїнство хрещення. Церковна подія, яка є найважливішою з усіх Таїнств церкви. У цей день Ваша дитина знаходить ангела-охоронця, тому організація хрестин, як і саме хрещення дитини – дуже важливий і відповідальний момент.

5. Святковий стіл. Святковий стіл – це свято для хрещених батьків і запрошених близьких друзів і родичів, який треба організувати після того, як відбулося хрещення дитини в церкві. Традиційно це був солодкий стіл, коли хрещених батьків пригощали спеціальною солодкою кашею, а гостей солодощами. Зараз велика кількість ресторанів, і ви можете обрати будь-який формат, але солодкі частування мають бути обов’язково, які можна дуже стильно і красиво оформити у вигляді Candy Bar.

6. Фотозйомка та відеозйомка хрещення. Звичайно, завжди захочеться переглянути приємні хвилини з життя свого малюка. І в цьому допоможе якісна фотозйомка хрестин, якою рекомендуємо не нехтувати.

Процес підготовки почнеться з особистої зустрічі, де ми з Вами познайомимося, дізнаємося Ваші вподобання і почнемо готуватися до такої важливої ​​події “Хрещення дитини”.

У процес підготовки входить:

  • Розробка ідеї.
  • Підбір місця для Хрещення і узгодження дати.
  • Підготовка всього необхідного для обряду.
  • Фотозйомка хрестин.
  • Підбір ресторану.
  • Оформлення фотозони.
  • Інше.

Творіть Ваші історії разом з нами і не забувайте, що емоції – це те, заради чого ми живемо. STORIES. Тобі буде що згадати.

Наше портфоліо

KRESHCHENIE REBENKA

Let’s party

STORIES

Ваші свята вже не будуть як раніше