Колірна гамма свята: як визначитися?

Отже, вибір кольору визначить всі подальші процеси по організації Вашого свята.

April 21, 2020

Основні деталі

Звичайно, ми не маємо права обмежувати Вашу фантазію, але поєднання кольорів – наука тонка, і найголовніше не перемудрувати. Необхідно визначитися з одним основним кольором, який дасть нам можливість доповнити його сумісними кольорами палітри для гармонійного комбінування.

Варіації кольорів

Колірних варіацій можна підібрати мільйон – ми ж розглянемо найпопулярніші. Одним з оптимальних варіантів є поєднання темного винограду, сливового і пудрового кольорів. Вони ідеально підійдуть для заходу на вулиці, в лісі або саду. Восени можна прикрасити захід у кольори цього сезону: теракотовий і мідний кольори в поєднанні з контрастним кольором аква. Золото і срібло чудово підійдуть для зимових заходів, підкреслюючи красу цього морозного сезону. Кремові кольори часто вибирають для весілля. Яскраві відтінки використовують молоді пари, які люблять експерименти і не бояться бути нестандартними.

Але ж всі ми індивідуальні, і ми тільки ЗА найнесподіваніші і цікаві комбінації. Якщо не експериментувати, то як же зрозуміти, чи буде це красиво? Головне, щоб експеримент все ж відповідав Вашим очікуванням.

ВАЖЛИВЕ ПРАВИЛО ПРИ ВИБОРІ КОЛІРНОЇ ГАММИ

Виберіть один основний колір і кілька додаткових.

Нижче наведені приклади поєднання кольорів, які можуть Вас надихнути.

Cvetovaya gamma torzhestva: kak opredelit'sya?
Cvetovaya gamma torzhestva: kak opredelit'sya

Допомога у виборі

Якщо Ви відчуваєте труднощі і не можете визначитися, ми зможемо підібрати кілька варіантів і у Вас буде можливість їх розглянути.

Ми ні в якому разі не наполягаємо на виборі перерахованих вище комбінацій. Нехай вони служать Вам допоміжним матеріалом при визначенні саме Вашого кольору. Адже головне, щоб було комфортно і приємно знаходиться в тій атмосфері Вам.

Ваші STORIES

STORIES

Наповнимо твою історію яскравими барвами