ПАРУБОЦЬКА ВЕЧІРКА/ДІВИЧ-ВЕЧІР

Парубоцька вечірка і дівич-вечір – традиційно це свята, які відбуваються напередодні весілля. Це свого роду прощання з холостяцьким життям, остання вечірка до статусу чоловіка або дружини. Як правило, вони проходять паралельно, в один і той самий день. Це унікальна можливість повеселитися від душі, нареченій в компанії своїх подруг, а нареченому – друзів.

Оскільки це невід’ємна частина сучасного весілля то і організація парубочого, також як і організація дівич-вечора, найчастіше лягають на плечі дружок, які не завжди знають, як правильно провести це свято, щоб воно не перетворилось на звичайну пиятику з відвідуванням стриптиз клубу.

Ми організуємо дівич-вечір і парубочий вечір для вас! STORIES запропонує вам безліч цікавих і незвичайних ідей, щоб вечірки нареченого і нареченої, запам’яталися надовго, та супроводжувалися тільки бурхливими і нестримними емоціями. Ми продумаємо концепцію, допоможемо знайти локацію, оформимо все відповідно з обраною стилістикою, складемо цікаві тести і конкурси, підберемо кращих артистів і багато іншого… Одним словом, повністю візьмемо на себе як проведення дівич-вечора, так і проведення парубоцької вечірки.

Відносно ідей, як це може бути, то ось деякі з них:

Організація дівич-вечора – spa-weekend в заміському комплексі, уроки кулінарії від супер шефа, майстер клас з мистецтва кохання, прогулянка на яхті, піжама паті, нічний клуб, стриптиз.

Організація парубочого вечора – вечірка в стилі закритих чоловічих клубів, гольф клуб, екстрим парк, нічний клуб, стриптиз.

Але це не повний перелік, того, що ми можемо! Звертайтесь до нас, і ми з радістю втілимо в життя вашу ексклюзивну вечірку! Ну, і, звичайно ж, конфіденційність гарантуємо!

А також, хочемо, щоб ви знали, що організувати дівич-вечір або парубочий, можна не тільки з приводу весілля, а й без нього. Просто коли хочеться вдосталь повеселитися і насолодитися товариством улюблених подруг або друзів.

Наповни своє життя яскравими історіями!

Organizaciya devichnika i mal'chishnika
Organizaciya devichnika i mal'chishnika
Наше портфоліо
Organizaciya devichnika i mal'chishnika

Let’s party

STORIES

Історії, які не забуваються