ПАРУБОЦЬКА ВЕЧІРКА/ДІВИЧ-ВЕЧІР

Мальчишник і дівич-вечір – традиційно це свята, які передують весіллі. Це Свого роду прощання з холостяцьким життям, остання вечірка до статусу чоловіка або дружини. Як правило, організація дівич-вечора і парубочого проходить паралельно. А їх святкування відбувається в один і той же день. Це унікальна можливість повеселитися від душі, нареченій в компанії своїх подруг, а нареченому – друзів.

Так як це важлива частина сучасного весілля, то і організація парубочого, так само як і організація дівич-вечора, найчастіше лягають на плечі свідків, які не завжди знають, як правильно провести дівич-вечір або парубочий, щоб він не перетворився на звичайну пиятику, з відвідуванням стриптиз клубу.

Ми організуємо дівич-вечір і парубочий вечір для вас! STORIES запропонує вам безліч цікавих і незвичайних ідей, щоб вечірки нареченого і нареченої, запам’яталися на довго, і супроводжувалися тільки бурхливими і нестримними емоціями. Ми продумаємо концепцію парубочого і дівич-вечора, організуємо локацію, оформимо всі відповідно до обраної стилістиці, складемо цікаві тести і конкурси, підберемо кращих артистів і багато іншого… Одним словом, повністю візьмемо на себе як організацію і проведення дівич-вечора, так і організацію і проведення парубочого не тільки в Києві, але і в інших містах країни.

Ми можемо запропонувати вам різні ідеї і концепції:

Організація девичников – spa-weekend в заміському комплексі, уроки кулінарії від супер шефа, майстер клас з мистецтва любові, прогулянка на яхті, піжама паті, нічний клуб, стриптиз.

Організація парубоцьких – вечірка в стилі закритих чоловічих клубів, гольф клуб, екстрим парк, нічний клуб.

Але це не повний перелік, того, що ми можемо! Звертайтеся до нас, і ми з радістю втілимо в життя вашу ексклюзивну вечірку! Ну, і, звичайно ж, Конфіденційність гарантуємо!

Хочемо, щоб ви знали, що організувати дівич-вечір або парубочий, можна не тільки з приводу весілля, а й без. Просто коли хочеться вдосталь повеселитися і насолодитися товариством улюблених подруг або друзів.

Наповни своє життя яскравими історіями!

Organizaciya devichnika i mal'chishnika
Organizaciya devichnika i mal'chishnika
Наше портфоліо
Organizaciya devichnika i mal'chishnika

Let’s party

STORIES

Історії, які не забуваються