Utro nevesty
Utro nevesty

Ранок нареченої – довгоочікуваний момент в передчутті такого важливого і особливої ​​події в твоєму житті.

Ранок – це частина весілля, і його варто зробити ідеальним: красивим, ніжним і трепетним. І для того, щоб це було дійсно так, щоб воно запам’яталося вам як саме чарівне, потрібно продумати все до дрібниць. У тому числі і відкладення ранку нареченої в фото. Вам необхідно прокинутися заздалегідь, зібратися, зробити макіяж, все продумати і, найголовніше, нічого не упустити. Але з івент агентством STORIES для вас найважливіше – гарненько виспатися, а все інше ми беремо на себе.

По-перше, потрібно вибрати, де ви хочете провести ранок і збори нареченої. Можна вибрати різні локації: будинки, в готелі, в фотостудії … Ми радимо розміститися в готелі, без телефонів, ноутбуків, суєти, зайвих думок. Просто відключитися від всіх хвилювань і повністю довіритися нам. Щоб не тільки збори, але і фотосесія ранку нареченої пройшла якнайкраще.

Вранці до Вас приїде стиліст – один з найважливіших людей в день весілля для кожної нареченої. Адже саме він створить ідеальний образ: макіяж, зачіску, допоможе зібратися, щоб вийшли потім не менш ідеальні фотографії під час фотосесії, підготує вас до найважливішої події – ваше весілля. З його допомогою ви станете нареченою мрії.

Збори нареченої фото. Фотограф і видеограф налаштують світло і будуть творити ті самі довгоочікувані кадри, які відображений ранок нареченої на довгі роки. У цих приємних зборах знайдуть ідеальне фото, яке максимально передасть ваш настрій.

Ми запросимо ваших подружок. Вони точно знають, як вас розслабити і розвеселити.

Головне не перестаратися, щоб уникнути зайвої метушні і нервового напруження.

Якщо ви захочете провести цей ранок разом з нареченим – приготувати сніданок, допомогти один одному зібратися, застебнути плаття і приколоти бутоньєрку – це буде зворушливо і хвилююче, і звичайно ж, відображене на пам’ятних фотографіях.

Ми візьмемо на себе:

  • Підбір локації.
  • Сніданок з урахуванням ваших уподобань. Енергія вам сьогодні точно знадобиться.
  • Підготувати наряд і всі необхідні аксесуари для ранку нареченої.
  • Фотограф і відеограф.
  • Стиліст.
  • Координація і таймінг всіх процесів.

Скористатися послугами нашої компанії ви можете як в Києві, так і в області.

У кожної нареченої є своє ідеальне ранок, ми врахуємо всі побажання і втілимо їх в реальність. STORIES зробить твоє ранок бездоганним.

Наше портфоліо

Utro nevesty

Let’s party

STORIES

Ваша історія – Ваші правила