Utro nevesty
Utro nevesty

РАНОК НАРЕЧЕНОЇ

Ранок нареченої – довгоочікуваний момент в передчутті важливої та особливої події в твоєму житті. 

Ранок – це частина весілля, і його варто зробити ідеальним: красивим, ніжним та зворушливим. І для того, щоб це було дійсно так, щоб він запам’ятався вам як найчарівніший ранок, потрібно продумати все до дрібниць. Прокинутися заздалегідь, зібратися, зробити макіяж і найголовніше – нічого не забути. Але з івент агентством STORIES для вас найважливіше – добре виспатися, а все інше ми беремо на себе.

Для початку потрібно обрати, де ви бажаєте провести ранок і збори нареченої. Це можна зробити вдома, в готелі, в фотостудії… Ми радимо в готелі – без телефонів, ноутбуків, метушні та зайвих думок. Просто забути про всі хвилювання і повністю довіритись нам.

Вранці до вас приїде стиліст – один з найважливіших людей в день весілля для кожної нареченої. Адже саме він створить ідеальний образ: макіяж, зачіску, допоможе зібратися, щоб вийшли потім не менш ідеальні фотографії під час фотосесії та підготує вас до найважливішої події –  весілля. З його допомогою ви станете нареченою мрії.

Фотосесія ранок нареченої. Фотограф і відеограф налаштують світло і будуть творити ті самі довгоочікувані фотографії про ранок нареченої. У цих приємних зборах знайдуть ідеальний кадр, який максимально передасть ваш настрій.

Ми запросимо ваших подружок. Вони точно знають, як вас розслабити і розвеселити.

Головне не перестаратися, щоб уникнути зайвої метушні і нервового напруження.

Ну а якщо ви хочете все зробити разом з нареченим – приготувати сніданок, допомогти один одному зібратися, застібнути плаття і приколоти бутоньєрку – буде не менш зворушливо і хвилююче відобразити це на пам’ятних фотографіях.

Отже, що буде на наших плечах:

  • Підбір локації.
  • Сніданок з урахуванням ваших уподобань. Енергія вам сьогодні точно знадобиться.
  • Підготувати наряд і всі необхідні аксесуари для ранку нареченої.
  • Фотограф і відеограф.
  • Стиліст.
  • Координація та таймінг всіх процесів.

У кожної нареченої є свій ідеальний ранок, ми врахуємо всі побажання і втілимо їх в реальність. STORIES зробить твій ранок бездоганним.

Наше портфоліо

Utro nevesty

Let’s party

STORIES

Ваша історія – Ваші правила