STORIES організовує ваше весілля на вищому рівні

Ну що? Момент відбувся! Заповітне помолвочноє кільце блищить на безіменному пальці нареченої і тепер пора почати підготовку до такої важливої ​​події, як весілля.

Одруження – момент створення нової сім’ї, до цього заходу потрібно підійти з повною відповідальністю.

Ми хочемо, щоб цей день Ви запам’ятали назавжди. І запам’ятали саме моменти свята, а не нерви і метушню, яку відчувають пари в період підготовки, планування і організації.

Планування і оформлення такого свята займає значну кількість часу, а якісна організація весілля забирає час, сили і енергію, яка знадобиться на самому заході.

Стільки процесів необхідно охопити одночасно: запрошення, фотооператор і відеооператор на весілля, ведучий свят. І це маленька частка того, що Вам доведеться зробити.

Весільне агентство STORIES буде корисним в організації весілля і стане особистим асистентом в такій важливій справі.

Отримати незвичайні весільні фото, приємну атмосферу і мінімум переживань допоможемо ми – Ваш особистий організатор весіль і студія свят в одній особі.

Organizaciya svadbya
Organizaciya svadbya

У комплекс послуг з організації весілля під ключ входить:

  • Сценарій для ведучого або тамади. Сценарій проведення торжества грає важливу місію, від якої залежить успіх заходу. Сценарії можуть бути як класичними, так і підготовленими виходячи з найбільш цікавих і неординарних ідей.
  • Фотограф і відеограф на весілля. Красиві весільні фото мріє отримати кожна наречена, а знайти хорошого фотографа – завдання складне. Але ми впораємося, адже працюємо тільки з кращими в даній сфері. За бажанням можна підготувати фотосесію в студії. Весільна фотосесія на море? Казка взимку в кучугурах снігу? Не проблема. Ми зробимо все як треба!
  • Декор. Оформлення весіль – то, що ви повинні побачити і закохається. Кожна дрібниця грає роль в оформленні свята, і ми, як весільний організатор, цим займемося.
  • Ведучий весіль. Слова зайві. Якщо хороший ведучий для свята знайдений, вечір не буде важким.
  • Музичний супровід.
  • Організація фуршету.
  • Підготовка фотозоні.
  • І багато іншого.

Список може бути вічним, але для нас факт – «весілля під ключ» означає, що Вам нічим, крім вибору потрібних варіантів займатися не доведеться.

Організація весілля Київ

Ми займаємося організацією весіль та інших свят в Києві і області, але завжди готові приїхати до Вас в будь-яке місто і зробити весілля під ключ там, де Вам захочеться. Тому що – це Ваше свято.

Організація весіль в Україні та закордоном

Якщо для Вас одруження в Києві чи інших містах України не виглядає досить оригінально, в такому випадку давайте зробимо її в будь-якому іншому куточку земної кулі. Все залежить від фантазії і бажання.

STORIES – це весільне агентство і майстерня свят, яка візьме до уваги всі індивідуальні переваги клієнта в організації і зробить Ваше свято неповторним.

Оформлення весілля ціни

Ціни на комплексне оформлення весілля залежать від багатьох факторів. Бюджет сплануємо разом, Ви виберете потрібний варіант, і ми приступимо до роботи.

Чи варто говорити про те, яка вартість організації весілля? Емоції – безцінні, і агентство свят STORIES, зробить все, щоб Ви їх відчули.

Весільні агентства Київ

На ринку України існує безліч агентств з організації свят, весільних організаторів і агентств, які надають послуги з проведення свят, оформлення. Працюючи з нами, можете бути впевнені, що ми співпрацюємо з кращими постачальниками, яких вибираємо з душею і сподіваємося, що Ви робите так само. І якщо наші цілі збігаються, тоді давайте зробимо Ваше свято разом!

STORIES – це Ваш особистий організатор мрії, агентство, яке зробить свято незабутнім.

Organizaciya svadbya
Organizaciya svadbya
Organizaciya svadbya
Наше портфоліо
Organizaciya svadbya

Let’s party

STORIES

Твоя STORIES – наші ідеї