ВЕСІЛЛЯ

Ну що? Момент відбувся! Заповітна  обручка блищить на безіменному пальці нареченої і тепер саме час почати підготовку до такої важливої ​​події.

Весілля – момент створення нової сім’ї, і до цього заходу потрібно підійти з повною відповідальністю.

Ми хочемо, щоб цей день Ви запам’ятали назавжди. І запам’ятали саме моменти свята, замість нервів та метушні, яку відчувають всі пари в період підготовки весілля.

Планування весілля займає значну кількість часу, а якісна організація весілля забирає час, сили та енергію, яка Вам знадобиться на самому заході.

Так багато процесів необхідно охопити одночасно: запрошення, фотооператор і відеооператор на весілля, ведучий свят. І це тільки маленька частка того, що Вам доведеться зробити.

Ми хочемо бути корисними для Вас  в організації весілля і стати особистим асистентом в такій важливій справі.

Отримати в результаті незвичайні весільні фото, приємну атмосферу і мінімум переживань допоможемо ми – ваш особистий організатор весіль і студія свят в одній особі.

У комплекс послуг з організації весілля під ключ входить:

  • Сценарій весілля для ведучого або тамади. Сценарій проведення весілля грає одну з важливих місій, від якої залежить успіх заходу. Сценарії весіль можуть бути як класичними, так і підготовленими виходячи з найбільш цікавих і неординарних ідей.
  • Фотограф і відеограф на весілля. Красиві весільні фото мріє отримати кожна наречена, а ось знайти хорошого фотографа – завдання складне. Але ми впораємося, адже працюємо тільки з кращими в даній сфері. За вашим бажанням можна підготувати весільну фотосесію в студії. Весільна фотосесія на морі? Весілля взимку в кучугурах снігу? Не проблема. Ми зробимо все так як треба!
  • Декор весілля. Оформлення весіль – це те, що ви повинні побачити і закохатись. Кожна дрібниця грає роль в оформленні свята, і ми, як весільний організатор, цим займемося.
  • Ведучий весіль. Слова зайві. Якщо ведучий хороший, вечір буде ідеальним.
  • Музичний супровід.
  • Організація фуршету.
  • Підготовка фотозони.
  • І багато іншого.

Цей список може бути вічним, але для нас факт – весілля під ключ означає, що Вам нічим, крім вибору потрібних варіантів займатися більше не доведеться.

Організація весілля Київ

Ми займаємося організацією весіль та інших свят в Києві та області, але завжди готові приїхати до Вас у будь-яке місто і зробити весілля під ключ там, де Вам захочеться, бо це Ваше свято.

Організація весілля за кордоном

Якщо для Вас весілля в Києві чи інших містах України не досить оригінально, в такому випадку давайте зробимо його в будь-якому іншому куточку земної кулі. Все залежить від Вашої фантазії і бажання.

STORIES – це весільне агентство і майстерня свят, яка візьме до уваги всі індивідуальні побажання клієнта в організації весілля і зробить Ваше свято неповторним.

Оформлення весілля ціни

Ціни на комплексне оформлення весілля залежать від багатьох факторів. Бюджет весілля сплануємо разом, Ви оберете потрібний варіант, і ми приступимо до роботи.

Весільні агентства Київ

На ринку України існує безліч агентств з організації свят, весільних організаторів і агентств, які надають послуги з проведення свят, оформлення весілля. Працюючи з нами, можете бути впевнені, що ми співпрацюємо з кращими постачальниками, яких вибираємо з душею і сподіваємося, що Ви робите так само. І якщо наші цілі збігаються, тоді давайте зробимо Ваше свято разом!

STORIES – це Ваш особистий організатор весілля мрії, агентство, яке зробить свято незабутнім.

Наше портфоліо

Let’s party

STORIES

Твоя STORIES – наші ідеї