Як обрати івент-агентство?

Короткий посібник при виборі агентства, яке допоможе зробити правильний вибір

April 21, 2020

Плануючи свято, основним кроком є вибір агентства. Часом відчуваєш збентеження від тієї кількості компаній на ринку, які надають подібні послуги з організації заходів. Адже їх безліч. І настає важливе питання: так як же вибрати? Якими головними критеріями необхідно керуватися? Давайте розбиратися.

Критерії вибору агентства

Основним критерієм вибору залишається компетентність. Наскільки добре виконавець обізнаний у своїй ніші. Повірте, Ви це відчуєте при першій бесіді. Якщо агентство володіє цією якістю – Вам нема про що турбуватися, у них все буде під контролем, будуть враховані найменші деталі та завжди буде план Б на момент, якщо щось пішло не так.

Вам буде достатньо озвучити свої побажання, бюджет і те, що Ви хочете отримати в результаті. Далі виконавець все візьме в свої руки, проявить ініціативу і запропонує можливі варіанти.

ВАЖЛИВЕ ПРАВИЛО БУДЬ-ЯКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Люби те, що ти робиш, і вийде результат, який перевищує всі очікування.

Ще одним фактором є первинна пропозиція, яку Вам надасть агентство. У ній повинні бути враховані всі побажання і опрацьований чіткий план дій. Саме це зазвичай грає важливу роль, адже Вам буде набагато корисніша конкретна інформація, а не порожні слова, як все буде гарно.

У пропозиції Ви зможете оцінити можливості і креатив підрядників, а також вирішити для себе, чи підходять вони Вам.

Kak vybrat' ivent-agentstvo?

Подивіться портфоліо

Якщо картинка і концепція вже готових заходів, які організувало агентство, Вам до душі – будьте впевнені, для Вас вони зроблять ще краще, адже з досвідом виробляються навички, враховуються всі нюанси і можливі ризики. І чим більше досвіду у івент-команди, тим більш професійно вони будуть виконувати подальші заходи.

Рішення під ключ

Вирішити всі завдання і відразу – робота складна, але можлива. Якщо пропозиція враховує охоплення всіх етапів заходу – це величезний плюс.

Ми, в свою чергу, хочемо продемонструвати свої вміння, адже задоволені клієнти – це наше зростання, майбутні рекомендації і стимул творити. Вибирайте відповідально, і тоді залишиться тільки насолоджуватися заходом і отримувати позитивні емоції.

Ваші STORIES

STORIES

Ми зробимо вашу історію незабутньою